SPPON

Home / SPPON

SPPON

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami od lat zrzesza i wspiera najbardziej aktywnych pośredników nieruchomości w regionie. Przynależność do SPPON to nie tylko prestiż dla środowiska i rynku nieruchomości, ale również gwarancja najlepszej oferty i bezpiecznej współpracy z każdym Klientem.

 

SPPON to blisko 25-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz ponad 150 zrzeszonych pośredników w branży z Trójmiasta i okolicy. Ideą przynależności do SPPON jest integracja środowiska lokalnego, której głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku zrzeszonych pośredników nieruchomości, poprzez profesjonalną obsługę Klienta. SPPON posiada również ugruntowaną i niekwestionowaną pozycję wśród instytucji w branży, działających w całym kraju.

 

Platformą działań podejmowanych w ramach SPPON jest m.in. prowadzenie działalności na rzecz wysokiego poziomu usług pośredników w obrocie nieruchomościami oraz ochrona i reprezentowanie interesów grupy zawodowej pośredników, bazujących na zasadach etyki zawodowej oraz standardach, które mają zagwarantować Klientowi najlepszą jakość obsługi oraz współpracy z pośrednikami. Transakcje zawierane z pośrednikami nieruchomości należącymi do SPPON, są gwarancją profesjonalnej obsługi i przede wszystkim uczciwej polityki realizowanej w stosunku do Klienta.

Zapraszamy na naszą stronę www.sppon.pl