System MLS

Home / System MLS

System MLS

Systemu MLS Pomorze – portal wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz współdziałania pomiędzy agencjami nieruchomości.

To przede wszystkim gwarancja aktualnej oraz sprawdzonej bazy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

 

Podstawową zasadą Systemu MLS jest współpraca pomiędzy pośrednikami i agentami w oparciu o wymianę ofert zawartych na zasadzie wyłączności.

Wyłączność polega na wybraniu tylko jednej agencji nieruchomości, która wprowadza ofertę do Systemu MLS. Każda zgłoszona w ten sposób oferta jest dostępna i widoczna dla wszystkich pośredników, korzystających z Systemu.

 

Wyłączność gwarantuje wysoką jakość usług, kompleksową obsługę oraz szybką wymianę informacji pomiędzy biurami nieruchomości.

 

Członkami systemu MLS mogą zostać jedynie zadeklarowani pośrednicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Pomorskim Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Członkowie Stowarzyszenia działający w systemie MLS to specjaliści,  biorący udział w szkoleniach i stale podnoszący swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Firma korzystająca z MLS zobowiązana jest do spełnienia szeregu warunków określonych w regulaminie, ustawie o gospodarce nieruchomościami oraz Standardach Zawodowych.